سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

همزمان با میلاد فرخنده حضرت ولی عصر(عج) به همت کانون فرهنگی هنری شهید کوچکی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اراک جشن مهدوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، به مناسبت میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) همایش یاوران دوچرخه سواری یاوران مهدوی برگزار شد که در آن اعضای کانون 10 تا 15 سال از مقابل حرم مطهر امامزادگان عبدالله و آمنه خاتون (ع) تا جلوی مسجد رکاب زدند.

 در این همایش که بیش از یکصد نفر از اعضای کانون ها شرکت کردند به 30 نفر از انان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

 

 

حجت الاسلام امینی، مسئول کانون فرهنگی هنری شهید کوچکی تخصصی نماز مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اراک  هدف از برگزاری این همایش ایجاد روحیه شادابی و نشاط و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به جای اتومبیل های آلاینده کننده هوا دانست و گفت:‌ مراسم سخنرانی حجت الاسلام میرهاشمی و مولودیه خوانی با حضور گسترده و علاقمندان به ساحت مقدس امام عصر(عج) در مسجد برگزار شد.

 وی افزود: تنها فرهنگ مهدویت می تواند جوانان را امیدوار سازد و آنان را در تلاش و تکاپو در جهت اصلاح جامعه وادار کرده و انگیزه قوی را برای روی آوردن به ارزشهای دینی در آنان ایجاد کند.

 حجت الاسلام امینی گفت: باید در توسعه و تعمیق فرهنگ مهدویت که یک فرهنگ جهادی و پویا است در همه جامعه تلاش بیشتری انجام شود.

 

۹۶/۰۲/۲۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان