سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کانون های مساجد این استان خبر داد.

حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به روابط عمومی در اراک گفت: در آستانه بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران هستیم که کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در مراسمی مقام آن امام بزرگوار را گرامی می دارند.

 وی افزود: ارسال پیامک تسلیت و شناساندن ویژگی های امام خمینی (ره)، توزیع پوستر و بنرهای ویژه ایام ارتحال امام راحل، اهداء ثواب تلاوت قرآن کریم به روح بلند امام و شهدای قیام ۱۵ خرداد، برگزاری مراسم سخنرانی با عنوان امام خمینی (ره)، سیاهپوش کردن مساجد، مسابقه اینترنتی وصیت نامه امام، شرکت اعضای کانون های زرندی و ساوجی در در مراسم ارتحال در مرقد مطهر و مشارکت در برپایی نمایشگاه عکس یادیار در مصلای بیت المقدس از جمله برنامه هایی است که به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) توسط دبیرخانه کانون های مساجد استان اجرایی می شود.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اظهار کرد: برگزاری محافل انس با قرآن کریم در سطح کانون های مساجد را از دیگر برنامه های کانون های مساجد در روزهای 14 و 15 خرداد دانست و گفت: مسابقه کتابخوانی وصیت نامه سیاسی و الهی حضرت امام خمینی(ره) در اکثر کانون های فرهنگی هنری مساجد شهری و روستایی استان مرکزی برگزار می شود.

 حجت الاسلام ذوالفقاری ادامه داد: مبارزات امام خمینی (ره) از ابتدای نوجوانی آغاز و مسیر تکاملی آن به موازات ابعاد روحی ایشان و از یک سو نیز با توجه به اوضاع سیاسی و اجتماعی ایران و جوامع اسلامی ادامه یافت.
۹۶/۰۳/۱۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان