سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول کانون فرهنگی هنری شهید آوینی مسجد ولایت اراک از برپایی پایگاه تابستانه استراتژی در این کانون خبر داد.

ابوالفضل جعفری، مسئول کانون فرهنگی هنری شهید آوینی مسجد ولایت اراک از راه اندازی پایگاه تابستانه استراتژی برای کودکان دختر و پسر در سنین 6تا 12 خبر داد و به روابط عمومی در اراک گفت: کلاس های این پایگاه به صورت جداگانه در سه مرکز کانون فرهنگی هنری شهید آوینی، جامعه القرآن کریم و دفتر اندیشکده حکمت عهد برگزار می شود.

 جعفری افزود: تلاش در جهت آموزش و تمرین تصمیم سازی و تصمیم گیری با تکنیک تربیت تفریحی برگرفته از آیات قرآن کریم، احادیث و ورایات، فقه و حکمت اسلامی از رویکردهای این کلاس ها است.

 وی اضافه کرد: علاقمندان برای شرکت در این کلاس ها تا پایان خرداد ماه فرصت ثبت نام دارند و کلاس ها در 20 جلسه از اول تیر ماه با بهره مندی از مربیان مجرب و توانمند آغاز می شود.

 مسئول کانون فرهنگی هنری شهید آوینی مسجد ولایت اراک همچنین از برگزاری مراسم تقدیر از فعالان و خادمان جزء خوانی قرآن کریم که در ایام ماه مبارک رمضان در مسجد تلاش داشتند همزمان با عید سعید فطر خبر داد و گفت: از خواهران و برادرانی که در برپایی سفره های ساده افطاری کوشش داشتند نیز تقدیر می شود.

 جعفری به برپایی مراسم لیالی قدر اشاره و عنوان کرد: در این شب های با برکت مراسم اعمال شب های قدر با حضور مداحان در مسجد برگزار می شود؛ شب های قدر شب های خاصی هستند که در آن تمامی ملائکه خداوند به زمین می آیند و به بیان قرآن ارزش عبادت این شب از هزار ماه بیش تر است.

 وی اظهار کرد: بنا به آیات صریح قرآن کریم شب‌های قدر شب نزول قرآن و  در روایات آمده که استغفار انسان را از دایره شیطان خارج و در دایره نورانیت الهی قرار می‌دهد.

۹۶/۰۳/۲۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان