سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: حمایت از قدس شریف و حفظ عزت ایران اسلامی از اصول مهم و محوری انقلاب نظام اسلامی است که نباید امت تا ابد از آن غافل شود.

حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به روابط عمومی در اراک گفت: امیدواریم با روشن بینی که در ملت هست، مردم حضور چشمگیری در راهپیمایی روز قدس داشته باشند و شاهد یک نوآوری و بازآفرینی در بینش امام راحل(ره) باشیم.

 وی افزود: اصحاب و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که از سوی بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره(به عنوان روز قدس نامیده شده است با تجمع در مساجد و حضور در مسیر های از پیش تعیین شده، حضور گسترده ای را در راهپیمایی این روز خواهند داشت.

 حجت الاسلام ذوالفقاری تصریح کرد: روز قدس، بار دیگر به جهانیان نشان خواهیم داد که از ارزش های اصیل انقلاب اسلامی کوتاه نخواهیم آمد.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اظهار کرد: روز قدس نماد قدرت مستضعفین در برابر مستکبرین عالم است و یک نمونه 22 بهمن است که می‌تواند با تأثیرگذاری بیشتر در دنیا سبب اضمحلال مستکبران شود و روز با برکتی است به‌خاطر این که مردان خدا، رهبری آن را برعهده دارند.

 وی گفت: از سال ها قبل کشورهای بزرگ به دنبال این بودند که دولت ها و ملت های اسلامی را از پیگیری مسئله فلسطین منصرف و ملت های اسلامی را خسته کنند به نحوی که بگویند ده ها سال است به جایی نرسیده اید.

 حجت الاسلام ذوالفقاری ادامه داد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان دوشا دوش مردم همیشه در صحنه با حضور چشمگیر خود در این راهپیمایی جنایت های اخیر رژیم غاصب صهیونیست بر علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه و هچنین اقدامات اخیر گروه های تکفیری داعش در عراق و سوریه را محکوم می کنند.

۹۶/۰۴/۰۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان