سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
۰۷ تیر ۹۶ ، ۱۴:۱۰

تابستان با مسجد

کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد موسی بن جعفر علیه السلام شهرستان دلیجان با برگزاری کلاس های مختلف در همه رشته ها تابستانی پر بار در مسجد را رقم زده است.


به گزارش روابط عمومی از اراک، کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد موسی بن جعفر علیه السلام شهرستان دلیجان در موضوعات قرآنی، ورزشی، علمی تحصیلی، مسابقه، معرفتی، سبک زندگی، هنری، آموزشی، اردویی اقدام به برگزاری کلاس ها و رشته هایی از جمله احکام، حفظ قران، خوشنویسی، تئاتر، نمازشایستگان، قرائت قرآن، زبان انگلیسی، شهروند الکترونیک، شنا، کیوکوشین، فوتسال کرده است.

 شرکت افراد در گروه  های سنی مختلف در رشته های مورد علاقه متفاوت است این کلاس ها در سنین 7 تا 12سال شروع می شود و تا رده سنی آزاد نیز می توانند در برخی کلاس ها شرکت کنند.

 ثبت نام از دهم تیر ماه آغاز می شود؛ و کلاس های اوقات فراغت کانون از سلسله طرح های آسمانی ها از یازدهم تیر ماه آغاز به کار می کند.

 


۹۶/۰۴/۰۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان