سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
۰۷ تیر ۹۶ ، ۱۴:۱۰

تابستان با مسجد

کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد موسی بن جعفر علیه السلام شهرستان دلیجان با برگزاری کلاس های مختلف در همه رشته ها تابستانی پر بار در مسجد را رقم زده است.


به گزارش روابط عمومی از اراک، کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد موسی بن جعفر علیه السلام شهرستان دلیجان در موضوعات قرآنی، ورزشی، علمی تحصیلی، مسابقه، معرفتی، سبک زندگی، هنری، آموزشی، اردویی اقدام به برگزاری کلاس ها و رشته هایی از جمله احکام، حفظ قران، خوشنویسی، تئاتر، نمازشایستگان، قرائت قرآن، زبان انگلیسی، شهروند الکترونیک، شنا، کیوکوشین، فوتسال کرده است.

 شرکت افراد در گروه  های سنی مختلف در رشته های مورد علاقه متفاوت است این کلاس ها در سنین 7 تا 12سال شروع می شود و تا رده سنی آزاد نیز می توانند در برخی کلاس ها شرکت کنند.

 ثبت نام از دهم تیر ماه آغاز می شود؛ و کلاس های اوقات فراغت کانون از سلسله طرح های آسمانی ها از یازدهم تیر ماه آغاز به کار می کند.

 


۹۶/۰۴/۰۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]