سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: حادثه هفت تیر تقابل بین دو جریان فکری است.


حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در خصوص شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و 72تن از یاران امام خمینی(ره) با انفجار بمب به دست منافقان در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی به روابط عمومی در اراک گفت:  دکتر بهشتی فقط یک روحانی نبود، وی یک فرد مومن مبارز انقلابی وفادار به امام خمینی (ره) بود .

 حجت الاسلام ذوالفقاری اظهار کرد: شهید بهشتی سیاست مداری نامدار، فقیهی بزرگ بود که خدمات بزرگی برای انقلاب داشته است و ‌یکی از ستون‌های راسخ علمی و سیاستمدار برجسته و پیشرو در سازمان‌دهی انقلاب اسلامی محسوب می شدند.

 وی با بیان اینکه شهدای 7 تیر و خانواده‌های آنها چشم و چراغ این ملت بوده و خانواده آنها به عنوان سندی زنده هستند، گفت: سالگرد فاجعه دردناک هفتم تیر، یادآور واقعه‌ای جان‌سوز است و نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل نظام سلطه و مزدوران وابسته به آنان است.

 این مقام مسئول افزود: کسانی که در حادثه تروریستی هفتم تیر دست داشتند هدفشان ساقط کردن انقلاب اسلامی بود و با شهادت شهید بهشتی مظلومیت وی برای مردم شناخته شد و تبلیغاتی سوئی که توسط رسانه های داخلی و خارجی علیه ایشان می شد خنثی شد.

 حجت الاسلام ذوالفقاری ادامه داد: برنامه حول این موضوع امشب در همه مساجد دارای کانون فرهنگی هنری با محوریت شهدای هفتم تیر برگزار می شود و با برگزاری محافل مذهبی ویژه یاد و خاطره شهدای هفت تیر گرامی داشته می شود.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با بیان اینکه حادثه هفت تیر تقابل بین دو جریان فکری است گفت: در یک طرف این تقابل شهید بهشتی و یارانش به عنوان نماد تفکر گفتمان نبوی و علوی و در طرف دیگر جبهه منافقین به عنوان سمبل اندیشه انحرافی بود.

 انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در تهران توسط منافقان کوردل به‌وقع پیوست که منجر به شهادت مظلومانه 72 تن از شخصیت‌های برجستگان و نیروهای لایق و کارآمد نظام و انقلاب شد که در رأس آنها شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی بود.

۹۶/۰۴/۰۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]