سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
سلسله جلسات آموزشی با عنوان «خانواده مهدوی» به همت کانون فرهنگی هنری بیت المهدی(عج) مسجد سیدالشهدا(ع) حصار اراک برگزار می شود.


خانواده مهدوی حسین حقوردی، مسئول کانون فرهنگی هنری بیت المهدی(عج) مسجد سید الشهدا حصار به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: این جلسات با حضور حجت الاسلام سید علیرضا تراشیون، کارشناس مباحث تربیتی در حوزه کودک و نوجوان طی 6 جلسه هفته ای یکبار در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار می شود.

 وی افزود: ویژگی های دوره نوجوانی و جوانی، بلوغ و مشکلات این دوره، چگونه با جوانم ارتباط بهتری داشته باشم از موضوعات مورد بحث در این نشست ها است که با شعار والدین آگاه، فرزندان هوشمند دنبال می شود.

 مسئول کانون فرهنگی هنری بیت المهدی(عج) مسجد سید الشهدا حصار با بیان اینکه بانوان در ایجاد خانواده مهدوی نقش موثری دارند افزود: خواهران فعال کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی و رابطین منطقه ای نیز در این نشست ها شرکت دارند.

 حقوردی اظهار کرد: مهمترین کارکرد خانواده مهدوی تربیت نسل منتظر است و ایجاد کانون لذت در محیط منزل یکی دیگر از کارکردهای خانواده مهدوی است؛ خانواده مهدوی کانون تربیت و آموزش برای زوجین و فرزندان با محوریت برنامه‌های مهدویت است.

 لازم به ذکراست، پیش از این با بهره مندی از سخنان حجت الاسلام تراشیون، دوره های گوهر وجود با موضوعات تربیت فرزند و مشاوره کودکان در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار شده است.

 

۹۶/۰۴/۲۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان