سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسؤل دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین گفت: حضور زنان در مساجد زمینه ساز حضور خانواده در مساجد است.


به گزارش روابط عمومیاز اراک رضاکوچکی،‌ مسؤل نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین امروز(۱مرداد) در مراسم افتتاحیه واحد خواهران کانون شهید علی ترابی مسجد امام خمینی(ره) گفت: در هر عرصه ای که بانوان مسؤلانه وارد ان عرصه می شوند شاهد پیشرفت مضاعف خواهیم بود.

 کوچکی افزود:‌ حضور زنان در مسجد یعنی حضور همسر و فرزندانشان در مسجد در حقیقت حضور زنان درصحنه برابر باحضور خانواده شان در صحنه است.

 وی ادامه داد:‌ با توجه به اینکه ظرفیت وجودی بانوان تربیت و پرورش نسل آینده است حال اگر این ظرفیت در مسجد متبلور شود به تربیت جامع و کاملی خواهد انجامید و تجربه مدیریتی نشان داده است انسان های کارآمد و توانمند از قلب مسجد به جامعه وارد شده اند.

 مسؤل نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین اظهار کرد:‌ برگزاری کلاس های فرهنگی، هنری، قرآنی برای کودکان در مساجد در کنار مادرشان ایجاد امنیت و آرامش برای فرزندان را به دنبال خواهد داشت و در واقع باحضور بانوان در مساجد در کنار فرزندانشان محیطی امن ایجاد می شود و زمینه حضور کودکان درمساجد دوچندان خواهد شد.

 کوچکی افزود: کانون شهید ترابی یکی از کانون های فعال استان و کشور است و با وجود مدیر جوان فعال و توانمند در این کانون راه اندازی واحد خواهران این کانون مورد نیاز جدی بود و  به  با افتتاح واحد خواهران این کانون فعال بیش از گذشته می تواند در اجرای برنامه های فرهنگی خود موفق باشد.

۹۶/۰۵/۰۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]