سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسؤل دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین گفت: حضور زنان در مساجد زمینه ساز حضور خانواده در مساجد است.


به گزارش روابط عمومیاز اراک رضاکوچکی،‌ مسؤل نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین امروز(۱مرداد) در مراسم افتتاحیه واحد خواهران کانون شهید علی ترابی مسجد امام خمینی(ره) گفت: در هر عرصه ای که بانوان مسؤلانه وارد ان عرصه می شوند شاهد پیشرفت مضاعف خواهیم بود.

 کوچکی افزود:‌ حضور زنان در مسجد یعنی حضور همسر و فرزندانشان در مسجد در حقیقت حضور زنان درصحنه برابر باحضور خانواده شان در صحنه است.

 وی ادامه داد:‌ با توجه به اینکه ظرفیت وجودی بانوان تربیت و پرورش نسل آینده است حال اگر این ظرفیت در مسجد متبلور شود به تربیت جامع و کاملی خواهد انجامید و تجربه مدیریتی نشان داده است انسان های کارآمد و توانمند از قلب مسجد به جامعه وارد شده اند.

 مسؤل نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین اظهار کرد:‌ برگزاری کلاس های فرهنگی، هنری، قرآنی برای کودکان در مساجد در کنار مادرشان ایجاد امنیت و آرامش برای فرزندان را به دنبال خواهد داشت و در واقع باحضور بانوان در مساجد در کنار فرزندانشان محیطی امن ایجاد می شود و زمینه حضور کودکان درمساجد دوچندان خواهد شد.

 کوچکی افزود: کانون شهید ترابی یکی از کانون های فعال استان و کشور است و با وجود مدیر جوان فعال و توانمند در این کانون راه اندازی واحد خواهران این کانون مورد نیاز جدی بود و  به  با افتتاح واحد خواهران این کانون فعال بیش از گذشته می تواند در اجرای برنامه های فرهنگی خود موفق باشد.

۹۶/۰۵/۰۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان