سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مراسم قرائت دعای عرفه در مصلی ها، مساجد و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با حضور اعضای کانون های مساجد برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی از اراک، امروز (9 شهریور) مصادف با نهم ماه ذی الحجه مراسم دعای پرفیض عرفه با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد و اقشار مختلف مردم همچون سال های گذشته در سراسر استان برگزار می شود.

 برگزاری جشن ها، نصب بنر، پخش بروشور، برگزاری جلسات سخنرانی، اجرای مسابقات فرهنگی و مذهبی، مدیحه سرایی مداحان اهل بیت علیه السلام و پخش نقل و شیرینی از برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در روز عید سعید قربان است.

 امسال نماز عید قربان از اعیاد بزرگ اسلامی در کانون های فرهنگی هنری مساجد این استان اقامه خواهد شد.

۹۶/۰۶/۱۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]