سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در این استان برگزار می شود.


حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به روابط عمومی در اراک گفت: دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان در رشته های ترتیل، قرائت، اذان، حفظ کل، حفظ 20جز، صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

 وی با بیان اینکه تا کنون 540 نفر در رشته های مختلف این مسابقات ثبت نام کرده اند، افزود: متسابقان در دو بخش خواهران و برادران در روز جمعه (28مهر) با هم به رقابت می پردازند.

 حجت الاسلام ذوالفقاری از حضور ده داور در این جشنواره خبر داد و گفت: محل برگزاری این دوره از مسابقات برای خواهران شرکت کننده در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب و برادران در مساجد حضرت ابوالفضل(ع) و حاج تقی تقوی تعیین شده است.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی ادامه داد: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره ایجاد فضای رقابتی سالم برای علاقه مندان و همچنین تربیت نیروهای مستعد قرآنی است و امید است هر روز شاهد وسعت وگسترش فعالیت های قرآنی در کشور باشیم.

 وی اظهار کرد: جشنواره قرآنی مدهامتان در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نشر و ترویج معارف قرآنی و شعائر الهی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری در جهت جذب بیشتر و بهتر آنان به مسجد برگزار می‌شود.

 این مقام مسئول تصریح کرد: برگزیدگان جشنواره استانی قرآنی مدهامتان به مرحله کشوری این مسابقات که آذرماه سال جاری به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می شود راه می یابند.


۹۶/۰۷/۱۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]