سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
۰۸ آبان ۹۶ ، ۰۸:۵۱

یک نذری ساده

گاهی رفتن به پای دل است؛ گاهی می توان با نوای یا حسین و یا کربلا خود را به جاده پیاده روی عاشقی رساند.


 مردم عراق با شروع شدن ایام اربعین هر چه دارند در طبق اخلاص قرار داده و آماده پذیرایی از همه زائران می شوند؛ در این بین مردمی از خطه فرهیخته ی مرکز کشورمان، تفرش، با درک صحیح از حرکت خداپسندانه مردم مهربان عراق و با هدف قدردانی از ایثار خانواده های عراقی تصمیم به انجام کاری فرهنگی در قالب نذر گرفته اند که در جای خود قابل تحسین است.

 بسته های آجیل به نیابت از طرف همه کسانی که توان همراهی کاروان پیاده روی اربعین را ندارند، تهیه و در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا در اربعین حسینی بین خادمین نونهال و نوجوان موکب های عراقی توزیع می شود.

 این بسته ها با محتوای شکلات، پسته، کشمش، گردو و بادام در تعداد چندین هزار تهیه و بین زائرانی که با کاروان  های شهرستان تفرش عازم کربلای معلی هستند توزیع می شود تا این زائران بسته ها را بین خادمین نوجوانان عراقی که در موکب ها مشغول خدمت به زائران پیاده اباعبدالله الحسین(ع) هستند، توزیع کنند.

 علاقمندان و دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) می توانند با مراجعه به قرارگاه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی شهدای تفرش در این نذری ساده فرهنگی شرکت کنند.

 در اجرای این کار فرهنگی کانون فرهنگی هنری شهید مطهری مسجد جامع امام خمینی(ره) تفرش با ستاد مردمی اربعین شهرستان تفرش همکاری دارد.

۹۶/۰۸/۰۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان