سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
کاروان ۵۰۰نفری از روستای قالهر از توابع دلیجان همزمان با اربعین حسینی(ع) به حرم حضرت معصومه(س) در شهر مقدس قم اعزام می شوند.


به گزارش روابط عمومی از اراک، همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام کاروان 500نفری متشکل از خواهران و برادران نمازگزار و اعضای کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر جهت زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) حضرت معصومه سلام الله به شهر مقدس قم مشرف می شوند.

 این کاروان زیارتی فردا(17آبان) عازم می شود و پس از شرکت در برنامه های فرهنگی مذهبی حرم مطهراز جمله ختم قرآن کریم و مراسم سینه زنی و عزاداری پنجشنه 18آبان راهی قالهر می شوند.

 توزیع بسته های فرهنگی و سخنرانی حجت الاسلام کریمی قائم مقام دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم از جمله برنامه های این سفر زیارتی است.

 کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر در مناسبت های مختلف اقدام به اعزام اعضای برتر و فعال کانون به حرم حضرت معصومه(س) می کند و در برنامه های سخنرانی آیت الله نوری همدانی و مصباح یزدی شرکت می کنند؛ برنامه حرم شناسی با هدف آشنایی با زندگینامه حضرت و قسمت های مختلف حرم و برگزاری کلاس آموزشی مهدویت از جمله برنامه های انجام شده در سال های گذشته توسط این کانون است.

۹۶/۰۸/۱۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان