سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور طی حکمی معاون برنامه‏ ریزی و توسعه و دبیر شورای طرح و برنامه کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور را منصوب کرد.به گزارش اداره کل روابط عمومی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور طی حکمی جناب آقای سعید سعادتی را به سمت معاون برنامه ‏ریزی و توسعه و دبیر شورای طرح و برنامه کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور را منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

 

اکنون که ربع قرن از آغاز فعالیت ستاد عالی کانون‏های فرهنگی هنری مساجد کشور می‏گذرد، نگاه دقیق و موشکافانه به عملکرد گذشته، تجربه نگاری و آسیب‏ شناسی آن به عنوان توشه راه از یک سو و ترسیم نقشه راه و چشم ‏انداز روشن به عنوان افق آینده از سوی دیگر، امری ضروری است.

   از این رو با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به عنوان معاون برنامه‏ ریزی و توسعه و دبیر شورای طرح و برنامه منصوب می ‏شوید.

   امید است با جلب همکاری کلیه همکاران ستادی و استانی و با توجه به اهداف ستاد عالی در مأموریت‏های محوله مشتمل بر: امور آمار، اطلاعات و ساماندهی، امور برنامه و بودجه و تشکیلات، امور مطالعات و نظارت راهبردی، امور فناوری اطلاعات و رسانه دیجیتال و دبیرخانه شورای طرح و برنامه موفق و مؤید باشید.


   توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

 

حبیب رضا ارزانی

مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی

کانون‏های فرهنگی هنری مساجد کشور

۹۶/۰۸/۳۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان