سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
علی شعبانی، مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) اراک از هنرمندان و کاریکاتوریست های مطرح استان و کشور، دبیر تخصصی هنری جشنواره ملی شهر+ من شد.


به گزارش روابط عمومیاز اراک، علی شعبانی، مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) تخصصی هنرهای تجسمی مسجد الزهرا(س)اراک از هنرمندان و کاریکاتوریست های مطرح استان و کشور، دبیر تخصصی هنری سومین جشنواره ملی کاریکاتور شهر + من شد؛ این جشنواره دیروز دهم آذر در فرهنگسرای شهر برگزار شد.

 علی شعبانی در کنار داوران و کاریکاتوریست های مطرح کشور از جمله سهیل محمدی، کیارش زندی، احمدعربعانی، جمال رحمتی، بزرگمهر حسین پور به داروی 550 اثر از هنرمندان کاریکاتوریست سطح کشور که در جشنواره حضور پیدا کرده بودند پرداختند.

 این جشنواره با حضور داوران جشنواره در دو بخش عکس و کاریکاتور، حمید احمری طنز پرداز و احمد رضا موسوی کمدین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با تقدیر از نفرات برگزیده برگزار شد.

 

 

لازم به ذکر است نمایشگاه عکس و کاریکاتور  جشنواه ملی شهر+ من از 10 آذر ماه همزمان با اختتامیه جشنواره ها برپا و تا 19 آذر ماه ادامه دارد.

 

گفتنی است علی شعبانی از هنرمندان  متعهد مسجدی است که در جشنواره های ملی و بین المللی شرکت کرده و موفقیت خود را به سبب خلق آثاری برگرفته از روح مسجد و معنویت می داند.

 

۹۶/۰۹/۱۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان