سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

حمیدرضا علی وردی لو یک جوان مسجدی ساوجی موفق به کسب برتری در مسابقات مفاهیم مدهامتان شد.به گزارشروابط عمومی از اراک، حمیدرضا علی وردی لو از کانون فرهنگی هنری قائم(عج) مسجد مسلم بن عقیل شهرستان ساوه در مسابقات مفاهیم دوازدهمین دوره مسابقان قرآنی مدهامتان از سری مسابقات جشنواره بزرگ جوانان مساجد موفق به کسب رتبه برتر شد.

 از استان مرکزی 50نفر در رشته مفاهیم و نهج البلاغه که به صورت اینترنتی برگزار شد، شرکت کردند که از بین راه یافتگان به مرحله کشوری این دوره از مسابقات حمیدرضا علی وردی لو موفق به کسب برتری شد.

 لازم به ذکر است، 30نفر در سطح کشور موفق به کسب امتیاز بالا و رتبه شدند.

 دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان  مساجد کشور در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و شعائر الهی و همچنین استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری در جهت جذب بیشتر و بهتر آنان به مساجد، دوازدهمین جشنواره بزرگ قرآن با نام «مدهامّتان» را  به همت ستاد‌عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار می‌کند.

 هدف از برگزاری این مسابقات شناسایی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی جوانان علاقه‌مند به قرآن و فرهنگ غنی اسلام، حضور پر نشاط‌تر اعضای کانون‌ها در فعالیت‌های قرآنی ملی و بین‌المللی، ایجاد بستر مناسب برای حضور نوجوانان و جوانان قرآن مدار جهت حضور در مسابقات فنی و تخصصی اوقاف و حضور در مسابقات بین المللی قرآن و استفاده از ظرفیت دستگاه ها و نهادهای فرهنگی و قرآنی جهت همراهی و تقویت بخش رقابتی فعالیتهای قرآنی در کانون های فرهنگی هنری مساجدکشور عنوان شده است.

 جشنواره قرآن از پرشورترین و وزین‌ترین جشنواره‌ هایی است که توسط دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری جوانان مساجد کشور برگزار می‌شود و علاقمندان زیادی را در میان اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور دارد.


۹۶/۱۰/۰۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]