سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
دوره آموزش مجازی درک معنا و تدبر با محوریت فرازهای برگزیده قرآن کریم در استان مرکزی برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی از اراک، قرآن آموزان در این دوره تحت آموزش درک واژگان، کارگاه تدبر با ذکر مثال و تمرین، آموزش قرائت صحیح قرآن با کارگاه ترجمه به صورت تمرین‌های تعاملی و جلسه آنلاین پرسش و پاسخ قرار می‌گیرند.

دوره فوق با تدریس مسعود وکیل، مؤلف کتب آموزشی و کارشناس قرآنی تهیه شده است و علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره می‌توانند به سامانه آموزشی نورالمجتبی به نشانی www.namquran.org مراجعه کنند و یا با شماره ۳۲۹۳۸۰۸۰-۰۲۵ تماس بگیرند.

 دوره آموزش مجازی درک معنا و تدبر در ۱۷ درسنامه الکترونیک تهیه شده است؛ زمان آزمون الکترونیکی دوازدهم اسفند ماه است.

 این دوره آموزشی با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه، مؤسسه نورالمجتبی، معاونت قرآن و عترت، ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.

۹۶/۱۰/۲۴
روابط عمومی

آتش به اختیار به معنای «کار فرهنگیِ خودجوش و تمیز» است و به معنای بی قانونی و فحاشی و طلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست. مقام معظم رهبری (مدظله)-خطبه های نماز عید فطر 1396