سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
دوره آموزش مجازی درک معنا و تدبر با محوریت فرازهای برگزیده قرآن کریم در استان مرکزی برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی از اراک، قرآن آموزان در این دوره تحت آموزش درک واژگان، کارگاه تدبر با ذکر مثال و تمرین، آموزش قرائت صحیح قرآن با کارگاه ترجمه به صورت تمرین‌های تعاملی و جلسه آنلاین پرسش و پاسخ قرار می‌گیرند.

دوره فوق با تدریس مسعود وکیل، مؤلف کتب آموزشی و کارشناس قرآنی تهیه شده است و علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره می‌توانند به سامانه آموزشی نورالمجتبی به نشانی www.namquran.org مراجعه کنند و یا با شماره ۳۲۹۳۸۰۸۰-۰۲۵ تماس بگیرند.

 دوره آموزش مجازی درک معنا و تدبر در ۱۷ درسنامه الکترونیک تهیه شده است؛ زمان آزمون الکترونیکی دوازدهم اسفند ماه است.

 این دوره آموزشی با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه، مؤسسه نورالمجتبی، معاونت قرآن و عترت، ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.

۹۶/۱۰/۲۴
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان