سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مرحله منطقه ای جشنواره فرهنگی ورزشی بچه های مسجد با شرکت ۵۰۰ نفر از برادران در ۵ منطقه در برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی از اراک، مرحله منطقه ای جشنواره فرهنگی ورزشی بچه های مسجد جمعه(۷اردیبهشت) با حضور 500 نفر از برادران شرکت کننده در سه رشته دارت، فوتبال دستی و تنیس روی میز در مرحله منطقه ای در  مساجد جامع کرهرود، امام خمینی(ره)، سیدالشهدا(ع)، قدس و مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

 

 

جشنواره فرهنگی ورزشی بچه های مسجد ویژه گرامیداشت اعیاد شعبانیه بین اعضای کانون های مساجد کلانشهر اراک در سه مرحله مسجدی، منطقه ای و شهری در گروه های سنی 8تا 15 سال و 16 تا 25 سال و در رشته های دارت، تنیس روی میز و فوتبال دستی برای آقایان و رشته های دارت و تنیس روی میز برای بانوان برگزار می شود.

 

 

این جشنواره با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک برگزار و ضمن اهدای هدایای عمومی به شرکت کنندگان درمرحله منطقه ای،  برترین های این جشنواره در مرحله شهری تقدیر می شود.

 

 

سوالات مسابقه کتابخوانی هم بین شرکت کنندگان در این جشنواره از کتاب« چگونه امام زمان(عج) یاری کنیم» برگزار شد که متسابقان پاسخ آن را از طریق پیامک ارسال می کنند.

 

 

 

 

۹۷/۰۲/۰۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]