سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
۲۵ ارديبهشت ۹۷ ، ۰۸:۲۱

جشن رمضان در ۲۳ مسجد اراک

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مراسم جشن رمضان در ۲۳ مسجد اراک برگزار می شود.


به گزارش  روابط عمومی از اراک، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی مذهبی در سطح کلانشهر اراک، کانون های فرهنگی هنری مساجد هم با حضور اقشار مختلف مردم، برنامه جشن رمضان را با هدف ایجاد شور و علاقمندی به ماه خوب خدا در ایام ماه مبارک رمضان اجرا می کند.

 مراسم جشن رمضان از اول ماه مبارک مضان در مساجد دارای کانون فرهنگی هنری و مجری برگزاری این جشن با برنامه های جنبی و در نظر گرفتن همه سطوح سنی برگزار می شود.

 دراین مراسم که با تلاوت قرآن کریم، برگزاری مسابقه فرهنگی و اهدای جوایز به برگزیدگان آن همراه است، گروه های مختلف تواشیح به اجرا می پردازند.

 در این مراسم شرکت کنندگان و نمازگزاران میهمان سفره ضیافت الهی می شوند.

 جشن رمضان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی و همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک در ماه مبارک رمضان در 23 مسجد کلانشهر اراک برگزار می شود.

 تلاش برای جذب جوانان به مساجد و کانون های فرهنگی هنری از اهداف و رویکردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در برگزاری برنامه ها است.

۹۷/۰۲/۲۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان