سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از برگزاری جشن های مردمی دهه کرامت در مساجد این استان خبر داد.

حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از برگزاری جشن های دهه کرامت در مساجد این استان خبرداد و به روابط عمومی در اراک گفت: باید از ظرفیت دهه کرامت در مناسک و شعائر دین برای گسترش آموزه‌های قرآن و فرهنگ‌های نبوی، علوی، فاطمی و رضوی استفاده کرد.

 وی با بیان اینکه در دهه کرامت امسال برنامه های متنوع و شاد در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار می شود، افزود: برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد ترویج شادی و نشاط در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان جامعه است.

 حجت الاسلام ذوالفقاری برپایی ایستگاه های صلواتی، برگزاری مسابقات فرهنگی، اهدای هدیه به دختران تازه مکلف شده و اسامی معصومه، آذین بندی سر در مساجد، سخنرانی ائمه جماعات پیرامون سیره وترویج فرهنگ رضوی، برگزاری اردوهای یکروزه ویژه دختران شرکت کننده در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستان 97، تقدیر از برگزیدگان مسابقات و جشنواره ها، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ ویژه نوجوانان و برگزاری جشن های شاد با رعایت موازین دینی را از جمله برنامه های کانون های فرهنگی هنری در مساجد مناطق شهری و روستایی این استان عنوان کرد.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی از برپایی نمایشگاه دستاوردهای فرهنگی هنری خواهران کانون های مساجد خبرداد و تصریح کرد: این نمایشگاه در 20غرفه شامل عفاف و حجاب، صنایع دستی، خوراکی های قرآنی، مشاوره خانواده، نقاشی روی صورت، طب سنتی و کتب و محصولات فرهنگی دایر می شود.

 این مقام مسئول اضافه کرد: این نمایشگاه در ایام دهه کرامت به همراه برگزاری جشنواره بادبادک در مجتمع فرهنگی آفتاب اراک برگزار می شود.

 یکم ذیقعه سالروز میلاد معصومه(س) تا یازدهم ذی القعده سالروز میلاد حضرت امام رضا(ع) دهه کرامت نامگذاری شده  و  امسال برنامه های دهه کرامت از بیست و چهارم تیر تا سوم مرداد ماه در فاصله سالروز ولادت فاطمه معصومه(س) و حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) اجرا می شود.

۹۷/۰۴/۱۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان