سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
کلاس های تابستانی ویژه دختران با عنوان آسمانی ها امروز (۱۱تیر) در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک آغاز به کار کرد.

به گزارش  روابط عمومیاز اراک، کلاس های تابستانی ویژه دختران در چهار رشته قرآنی، هنری، صنایع دستی و دو بخش خردسالان و نوجوانان در حال برگزاری است.

 کلاس های قرآن در رشته های روخوانی، روانخوانی، حفظ و تجوید قرآن کریم، کلاس های هنری دررشته های خوشنویسی خط تحریری و درشتی، نقاشی، طراحی، بافتنی، سوخت نگار روی چوب و کلاس های صنایع دستی در رشته های میناکاری، کار روی سفال، کیف دوزی شامل چرم و نمد و پارچه، عروسک سازی برگزار می شود.

 

 

این کلاس ها در دو رده سنی 5 تا 10 سال و 10 تا 15 سال برگزار می شود و کلاس های قرآن همراه با قصه، بازی و خلاقیت و نقاشی از رشته های ویژه خردسالان است.

 بهره مندی از استادان و مربیان مجرب و متعهد از ویژگی های این کلاس ها است و در صورت استقبال دختران از این کلاس ها در سایر ماه های سال نیز ادامه می یابد.

 مادرانی که برای همراهی دخترانشان در این مجتمع حضور می یابند از کلاس های مشاوره و تربیت فرزند بهره مند می شوند.

 

 

 

۹۷/۰۴/۱۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان