سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهرشهباز محله هفته از توابع شازند از برگزاری همایش تجلیل از خادمان قرآن و مسجد خبر داد.

حسین اکبری، مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهرشهباز محله هفته از توابع شازند از برگزاری همایش تجلیل از خادمان قرآن و مسجد خبر داد و  به روابط عمومی در اراک گفت: این همایش در دهه کرامت با حضور خادمان و پیشکسوتان و اصحاب قرآن و مسجد در مسجد قمر بنی هاشم(ع) برگزار می شود.

 اکبری با بیان اینکه در این همایش از 20 نفر از خادمان قرانی و مسجدی تقدیر می شود، تصریح کرد: از 6 نفر از برگزیدگان دومین دوره مسابقه اذان ویژه موذنین  با عنوان «برماذنه های نور» که خرداد ماه سال جاری برگزار شد، نیز در این همایش مورد تقدیر قرار می گیرند.

 وی از برگزاری کلاس های اوقات فراغت تابستان 97 ویژه اعضای کانون فرهنگی هنری ثارالله خبر داد و افزود: کلاس های کمک های اولیه، علمی فناوری، کامپیوتر، ورزشی، فرهنگی و هنری، تقویتی و آموزشی، اردویی و گردشگری نیز در ایام تابستان برگزار می شود.

 مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهرشهباز محله هفته همچنین به برگزاری کلاس های قرآنی در رشته های مختلف و کلاس های کاردستی، نقاشی و آموزه های دینی در خانه قرآنی موعود شهباز اشاره کرد و گفت: این کلاس ها ویژه سنین 3تا 6 سال با مشارکت کانون فرهنگی هنری ثارالله(ع) برگزار می شود.

 

 


۹۷/۰۴/۱۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان