سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
کانون فرهنگی هنری شهید احمدگل محمدی مسجد صاحب الامر(عج) میزبان خادمین و پرچم متبرک رضوی(ع) می شود.

به گزارش روابط عمومی از اراک، کانون فرهنگی هنری شهید احمدگل محمدی مسجد صاحب الامر(عج) چهارشنبه ساعت 20  همزمان با ورود پرچم سبز رضوی میزبان خادمان امام رضا(ع) است و ساکنین کوی صالح آباد اراک با حضور در این مراسم معنوی با تبرک جستن از هشتمین امام شیعیان علی بن موسی الرضا(ع) دل های خود را آغشته به نور رضوی می کنند.

 مراسم استقبال از کاروان خادمین و پرچم حرم مطهرامام رضا(ع) از مقابل درب مسجد حضرت صاحب الامر(عج) برگزار و مراسم جشن دهه کرامت همزمان با نماز مغرب و عشاء با مولودیه خوانی و نوای گرم حاج حسین نیمه وری و حاج ابوالفضل ربیعی ادامه می یابد، ارادتمندان و دوستداران اهل بیت(ع) در این مراسم از مداحی خادمین حرم امام رضا(ع) نیز بهره مند خواهند شد.

 کانون فرهنگی هنری شهید گل محمدی از عموم مردم شهید پرور شهر اراک، خانواده های معظم شهداء و ساکنین کوی صالح آباد دعوت کرد تا ضمن شرکت در مراسم جشن دهه کرامت از پرچم متبرک رضوی تبرک بجویند.

 امسال یازدهمین سالی است که خادمین حرم امام رضا(ع) در جشن های زیر سایه خورشید همراه با پرچم آن امام همام کل استان های کشور را پوشش می دهند، خادمین حرم رضوی(ع) در سفر به استان مرکزی با به اهتزاز درآوردن پرچم متبرک، فضای استان آفتاب را با برگزاری آیین هایی معنوی همزمان با دهه کرامت عطرآگین می کنند.

۹۷/۰۵/۰۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان