سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
دوره توانمندسازی ارکان مسجد همزمان با روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومیاز اراک، دوره توانمندسازی ارکان مسجد با حضور 200نفر از مسئولان کانون های فرهنگی هنری و فرماندهان پایگاه های بسیج مساجد همزمان با روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار می شود.

 برنامه کارگاهی ویژه ارکان مساجد استان مرکزی با حضور مدیران کل تبلیغات اسلامی و اوقاف و امورخیریه، مسئول بسیج محلات و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

 هدف از اجرای این دوره بالا بردن سطح آمادگی و پیشبرد برنامه ها توسط ارکان وهمچنین ایجاد تعامل و انسجام بین عوامل مسجد، رفع مسائل و مشکلات داخل مساجد و ایجاد تعامل بیشتر برای پیشبرد برنامه‌های مساجد و تقویت برنامه‌های اجرایی مسجد است.

 ارکان مساجد حاضر در این دوره با فراگیری مهارت‌های لازم در کنار تجارب خود با هماهنگی و انسجام لازم به منظور پربار شدن سطحی کیفی مساجد حرکت خواهند کرد.

۹۷/۰۵/۰۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان