سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
جشنواره فرهنگی ورزشی به مناسبت پایان دوره کلاس های اوقات فراغت آسمانی ها برگزار می شود.


حسین اکبری، مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله (ع) مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهرشهباز از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی خبر داد و به روابط عمومی در اراک گفت: این جشنواره با محوریت فعالیت های ورزشی بومی و محلی و کتابخوانی، اجرای سرود و نمایش بین اعضای کانون و شرکت کنندگان در کلاس های اوقات فراغت در ایام دهه امامت و ولایت برگزار می شود.

 وی با بیان اینکه 250 نفر از دختران و پسران در کلاس های اوقات فراغت در این جشنواره حضور می یابند، افزود: به نفرات برگزیده در هر یک از رشته های جشنواره طی مراسمی جوایزی اهدا می شود.

 

 

اکبری اظهار کرد: برگزاری بازی های سنتی، بومی و محلی باعث زنده نگه داشتن آئین و فرهنگ غنی پیشینیان خواهد شد و علاوه بر اینکه از شور و نشاط ویژه ای برخوردار هستند باعث نزدیک تر شدن مردم روستا می شود.

 مسئول کانون فرهنگی هنری ثارالله (ع) مسجد قمر بنی هاشم(ع) شهرشهباز ادامه داد: اعضای این کانون درکلاس های احکام و قرآن، نقاشی، آموزش زبان خارجه و رشته های ورزشی فوتسال و شنا در ایام تابستان در این کانون شرکت و از مربیان متعهد و مجرب بهره مند شدند.

 

 

وی گفت: برگزاری کلاس های تابستانی در کانون های مساجد ضمن تربیت دینی، ترویج فرهنگ جهادی، مشارکت جمعی، آموزش مهارت‌های فنی و ارتقاء سطح توانمندی قشر پویای جامعه، در حضور بانشاط آنان نیز در  سطوح مختلف زندگی تاثیر مثبت دارد.

 اکبری با بیان اینکه امروز بسیاری از جوانان و نوجوانان بیشتر اوقات فراغت خود را در فضاهای مجازی می گذرانند ادامه داد:  ساماندهی اوقات جوانان و نوجوانان در کشف استعدادهای آنان موثر است و برگزاری کلاس ها نباید صرف وقت پرکردن باشد بلکه مهارت آموزی و تربیت دینی سرلوحه کار مربیان باشد.

 

 

 

 

 


 

 

 


۹۷/۰۵/۲۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان