سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
۱۶۴ کلاس اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین در تابستان ۹۷ باشور و نشاط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، در تابستان ۹۷ کانون های فرهنگی هنری مساجد خمین باشور و نشاط کلاس های خود را برگزار کرد و استقبال بی نظیری از سوی جوانان و نوجوانان صورت پذیرفت کانون های روستایی و شهری هرکدام عامل حضور مردم در مساجد شدند کلاس های قرآنی، ورزشی، هنری و آموزشی کلاس های برگزار شده توسط کانون مساجد بود که در تابستان جلوه ای خاص به مساجد بخشیده بود.

 در کلاس های برگزار شده توسط کانون های روستایی تعداد 326 عضو برادر تعداد 337 عضو خواهر در کلاس ها شرکت داشتند 8 کلاس هنری، 12کلاس آموزشی،29کلاس قرآنی،15کلاس ورزشی از جمله کلاس های برگزار شده توسط کانون های روستایی بود.

 

 

 

در کلاس های برگزار شده توسط کانون های شهری تعداد 315عضو خواهر و تعداد446عضو برادر حضور داشتند تعداد 20کلاس هنری، 32کلاس آموزشی، 25کلاس قرآنی، 23کلاس ورزشی از جمله کلاس های برگزار شده در کانون های شهری بود که اعضا در این کلاس ها شرکت کردند.

 رضا کوچکی، مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خمین  در بازدید از کلاس های اوقات فراغت و فعالیت  کانون ها در تابستان اظهارداشت: برگزاری کلاس های اوقات فراغت فرصت مغتنمی برای جذب جوانان و جوانان وکودکان به مساجد و فراهم آوردن شور ونشاط اجتماعی برای انها است.

 

 

وی افزود: مدیران کانون های مساجد با تلاش مضاعف و عشق به قرآن و اهل بیت(ع) کلاس های متنوعی را برای جذب کودکان و نوجوانان به این صحن معنوی برگزار می کنند که شرکت کنندگان در این کلاس ها طی تابستان با مسجد و نماز جماعت انس و الفت می گیرند و اگر مسجدی های ما از این قشر با روی خوش و احترام استقبال کنند باعث مسجدی شدن و حضور دائمی و مستمر انها در مساجد خواهند شد.

 این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مساجد با وجود کمبود منابع مالی هر سال با شور بیشتری به تشکیل کلا س و اردوهای پایان کلاس برای دانش آموزان، دین خود را به این مکان مقدس و دستورات دین مبین اسلام ادا می کنند.

 

 

 

 

 

۹۷/۰۶/۰۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان