سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
استاد حوزه علمیه قم و روانشناس کودک و نوجوان گفت: اوقات فراغت را بستری مهم برای تجدید ارزش‌های معنوی و الهی و حیات انقلابی دانش‌آموزان بدانیم.

به گزارش روابط عمومی از اراک،  حجت الاسلام محمدمهدی مرادی، استاد حوزه علمیه قم و روانشناس کودک و نوجوان امروز(15شهریور) در مراسم اختتامیه اوقات فراغت کانون فرهنگی صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر شهرستان دلیجان گفت: برنامه های فرهنگی و هنری با تاکید بر تعمیق باورهای دینی افراد تاثیر دارد.

 وی افزود: کلاس‌های کانون های فرهنگی هنری باهدف کشف استعدادهای دانش آموزان و توانمندسازی فکری، فرهنگی آنان برگزار می شود که تاثیر بسزایی در  تقویت رشد ایمانی و اعتقادی مخاطبان دارد.

 این روانشناس کودک و نوجوان اظهار کرد: وجود اوقات فراغت و نیافتن مکان های مطمئن برای حضور نوجوانان و جوانان سبب نگرانی والدین می شود که در این راستا مسجد و شرکت در کلاس های کانون مکان مناسبی برای حضور جوانان است.

 حجت الاسلام  مرادی اظهارکرد: در برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت باید از موازی‌کاری‌ها جلوگیری شود و مسئولان بدون هماهنگی با هم کار نکنند، اوقات فراغت را بستری مهم برای تجدید ارزش‌های معنوی و الهی و حیات انقلابی دانش‌آموزان بدانیم.

 در ادامه این مراسم که بااجرای گروه های سرود و تئاتر کانون فرهنگی هنری صاحب الزمان(عج) مسجد جامع قالهر همراه بود  از 33 نفر از دختران و پسران فعال در کلاس های کانون بااهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.

۹۷/۰۷/۰۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان