سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسابقه نقاشی با عنوان «آب کم است» به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از تیر تا شهریور ماه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی از اراک، مسابقه نقاشی با عنوان «آب کم است» به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از تیر تا شهریور ماه برگزار شد که از یکهزار اثر رسیده به دبیرخانه این مسابقه طی دو دوره داوری هشتاد اثر برگزیده قابل تقدیر و پس از داوری نهایی سه اثر به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب شدند.

 راحله رخساره از کانون فرهنگی هنری اسوه مسجد امام حسن مجتبی(ع) اراک،  طهورا هاشمی از کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) مسجد الزهرا(س) اراک و یسنا سرایی از کانون فرهنگی هنری غدیر شهرستان ساوه نفرات برگزیده اعلام شدند.

 این مسابقه در رده سنی 10 سال و با موضوع آب با  هدف  افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف و حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب بین کودکان برگزار شد.

 

 

 

۹۷/۰۷/۱۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان