سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: پیاده روی اربعین پیام مردم شیفته اهل بیت (ع) است.


حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و اربعین حسینی به روابط عمومی در اراک گفت: چند سالی است به برکت خون شهیدان راه زیارت اربعین که نشانه اقتدار و عشق شیعیان است برای همه عاشقان و دوستداران باز شده و این پیام مردم شیفته اهل بیت (ع) و مکتب تشیع است.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی افزود: پیاده روی اربعین حسینی حرکتی ارزشمند و نشانه‌ای از ایمان و اعتقاد و علاقه به ائمه اطهار(ع) و سید الشهداست که این حرکت تنها مختص به شیعه نیست.

 وی با تاکید بر قرائت زیارت اباعبدالله الحسین (ع) در روز اربعین اظهار کرد: زیارت اربعین مقدمه حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) و از بزرگترین عبادات برای این ایام محسوب می شود.

 حجت الاسلام ذوالفقاری تصریح کرد: ملت های اسلامی در راهپیمایی اربعین تمام گرایش هایی نظیر گرایشات زبانی، قومیت، رنگ و نژاد که ممکن است سبب جدایی شود را کنار می گذارند وراه زندگی خودشان را که مبارزه برای تحقق آزادی است را بیان می کنند.

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی ادامه داد: شرکت کنندگان در راهپیمایی عظیم اربعین بر ایجاد وحدت و همگرایی و آزادگی ین جوامع اسلامی کوشش می کنند.

۹۷/۰۸/۰۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان