سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسابقه فرهنگی هنری اربعین در کانون شهید گل محمدی مسجد صالحب الامر(عج) کوی صالح آباد اراک برگزار می شود.

احسان صالحی از برگزاری مسابقه فرهنگی هنری اربعین به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی خبر داد و به روابط عمومی در اراک گفت: سوالات این مسابقه با موضوع اربعین طرح شده و افرادی که به ۵ سوال مسابقه پاسخ صحیح دهند به قید قرعه به ۳نفر آنان جوایزی اهدا می شود.

 مسئول کانون فرهنگی هنری شهید گل محمدی مسجد صالحب الامر(عج) کوی صالح آباد افزود: مسابقه رنگ آمیزی و نقاشی« یاران کوچک امام حسین(ع)» نیز به مناسبت اربعین حسینی بین کودکان و نوجوانان عضو کانون برگزار می شود که به همه شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

 وی  از توزیع بسته های فرهنگی بین عزاداران اربعین خبر داد و گفت: نشریه این کانون در ایام عزاداری اباعبدلله حسین(ع)به صورت ویژه نامه اربعین چاپ وبین عزاداران توریع می شود.

 صالحی به برگزاری مراسم قرائت زیارت اربعین در مسجد اشاره و اظهار کرد: در روز اربعین افزون بر قرائت زیارت عاشورا، زیارت اربعین سیدالشهدا(ع) که به عنوان زیارت از راه دور امام حسین(ع) معروف است، قرائت می ‏شود تا عزاداران حسینی در ثواب زائران این امام همام در روز اربعین سهیم باشند.

۹۷/۰۸/۰۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان