سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

علی شعبانی مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) مسجد الزهرا(س) اراک در نخستین جشنواره سراسری تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا» که در تبریز برگزار شد مقام برتر را کسب کرد.


به گزارش روابط عمومی از اراک، نخستین جشنواره سراسری تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا» به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با همکاری بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی، با معرفی نفرات برتر در تبریز به کار خود پایان داد.

 بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، آثار آقایان باقر جمالی فرد از یاسوج، حسین رزمی از تهران، مصطفی مسلمی از گنبد کاووس، امین جاجانی از تبریز و علی شعبانی از اراک به ترتیب عناوین اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

 40اثر از 27 هنرمند هم در این جشنواره قابل تقدیر معرفی شد؛  71هنرمند از سراسر کشور، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا»  در تبریز ارسال کردند.

 نخستین سالانه تایپوگرافی و پویش هنری «مرگ بر آمریکا» به منظور تبیین هنری شعار دشمن شکن و انقلابی « مرگ بر آمریکا » و گرامیداشت روز ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به همت سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.

پوستر کامل این اثر در ادامه قابل مشاهده است.

۹۷/۰۸/۱۴
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان