سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مسابقه کتابخوانی با عنوان «نسیم کانون» به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار بین اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی از اراک، مسابقه کتابخوانی با عنوان «نسیم کانون» 24 آبان ماه به مناسبت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار و مصادف با روز بزرگداشت علامه سید محمدحسین طباطبایی و هفته وحدت بین اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

 سوالات این مسابقه از متن کتاب « سنن النبی » از تالیفات مرحوم علامه سید محمدحسین طباطبایی طرح شده و در سایت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد همچنین سوالات به صورت چاپ شده نیز تهیه شده است.

 مسابقه کتابخوانی با عنوان «نسیم کانون» از 24 آبان تا 4 آذر همزمان با فرخنده میلاد خاتم المرسلین حضرت محمد بن عبدالله (ص) و خجسته میلاد حضرت امام صادق(ع) برگزار می شود.

 دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با هدف ارتقای سطح آگاهی جوانان وترویج فرهنگ کتابخوانی، ترویج سبک زندگی اسلامی ومطالعه وآشنایی با موضوعات دینی در جامعه اقدام به برگزاری این مسابقه کرده است.

 به 17 نفر از برگزیدگان این مسابقه به مناسبت 17 ربیع الاول میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام به قید قرعه جوایزی اهدا می شود.

 دیدار و تقدیر از کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در هفته کتابخوانی از جمله برنامه های این دبیرخانه است.

جهت مطالعه متن مورد نظر و شرکت در مسابقه پیامکی روی تصاویر زیز کلیک نمایید.


۹۷/۰۸/۲۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان