سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
رضا منصوری عضو کانون فرهنگی هنری شهید کوچکی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اراک در جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه پیام نور موفق به کسب رتبه دوم شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، رضا منصوری در بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت  دانشجویان دانشگاه پیام نور شامل  بخش‌های آوایی، معارفی، پژوهشی، ادبی، هنری و فناوری  در 34 رشته  برگزار شد رتبه دوم فناوری و تولید ربات و اپلیکیشن را کسب کرد.

 این جوان مسجدی نخستین نرم افزار درمان بیماری های جسمی و روحی با استاد به 1200آیه و 1800 حدیث از ائمه معصومین(ع) با عنوان «نرم افزار شفا» را تولید کرده است.

 هدف از برگزاری این جشنواره اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشجویان  و توسعه فضای معنوی و قرآنی و زمینه‌سازی انس و الفت آنان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آن آموزه‌ها بوده است.

 آیین اختتامیه بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت ویژه دانشگاهیان پیام نور در تاریخ ۲۴ مهرماه در سالن اجتماعات مدیریت آموزش و پژوهش استانداری کرمانشاه برگزار شد.

 در این دوره از رقابت‌ها ۲۵۰ شرکت‌کننده حضور داشتند که در ۶ بخش با یکدیگر به رقابت پرداختند واز  برگزیدگان در دو بخش خواهران و برادران در اختتامیه مراسم با اهداء جوایز تجلیل شد؛ برگزیدگان برای رقابت با منتخبان قرآنی سایر دانشگاه ها به جشنواره ملی معرفی و از تسهیلات ویژه ای برخوردار خواهند شد.

 لازم به ذکر است،‌ مریم حافظی نفر دوم رشته فیلمنامه نویسی، ‌فاطمه سیفی نفر اول رشته حفظ موضوعی قرآن کریم و سیدمهرداد مهرایی نفر اول در رشته خوشنویسی از استان مرکزی معرفی شدند.

 

۹۷/۰۸/۲۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]