سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
جمعی از فعالان، موذنین، مکبران و اصحاب قرآنی کانون فرهنگی هنری شهدای هسته ای مسجد صاحب الزمان(عج) روستای راوه از توابع دلیجان تقدیر شدند.

به گزارش روابط عمومی از اراک، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمدمصطفی(ص) و سلاله پاکش امام جعفرصادق(ع) 2 نفر از اعضای فعال کانون فرهنگی هنری شهدای هسته ای، 4 نفر از مکبران و موذنین مسجد و 4 نفر از خادمان قران مسجد و فعال در اجرای طرح تلاوت نور تقدیر شدند.

 همچنین به مناسبت هفته بسیج در شب با سعادت میلاد آخرین فرستاده خدا از 4 نفر از خواهران فعال در طرح حلقه های صالحین تقدیر به عمل آمد.

 حجت الاسلام عظمتی ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و هفته وحدت گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های بسیج به عنوان مجموعه های مردمی و برآمده از انقلاب اسلامی، باید در خدمت قرآن، اهل بیت(ع)، مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین پیرو فرامین و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند.

 نماینده ولی فقیه در سپاه دلیجان افزود: کانون های مساجد در کنار پایگا های بسیج در راستای افزایش معنویت و روحیه نشاط معنوی و شادابی افراد، با انجام برنامه های مختلف سعی در جذب افراد بیشتری به خانه های خدا دارند که با استقبال خوبی از سوی روبرو شده است.

 

۹۷/۰۹/۰۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان