سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
گروه سرود هزار نفری کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی امروز(۴بهمن) برای اجرا در روز دوازدهم بهمن ماه در مصلای بیت المقدس اراک به اجرای آزمایشی پرداختند.

به گزارش خبرگزاری از اراک، گروه سرود هزار نفری اعضای برادر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی امروز ساعت 8 صبح با حضور در مصلی بیت المقدس اراک برای اجرا در روز دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود  تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامیان، به اجرای آزمایشی پرداختند.

 لازم به ذکر است، در راستای برگزاری سرود چهل هزار نفری از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور، گروه هزار نفری سرود استان مرکزی باانجام تمرینات کانونی و گروهی در حال آماده شدن برای روز دوازدهم بهمن هستند.

 گفتنی است، سرگروه ها و اعضای گروه سرود هزار نفری در پیام رسان های داخلی در فضای مجازی با تشگیل گروه با یکدیگر در ارتباط هستند و از برنامه های این مراسم مطلع می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۹۷/۱۱/۰۶
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان