سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
حجت الاسلام دکتر ارزانی دبیر شورای فرهنگ و هنر روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از نمایشگاه خبرآباد دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی دبیر شورای فرهنگ و هنر روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور امروز هفتم اسفند جهت حضور در آیین اختتامیه نخستین جشنواره نشریات، وبلاگ و سایت روستاها و عشایر با عنوان «خبرآباد» به میزبانی استان مرکزی به این استان سفر و از نمایشگاه نشریات و رسانه های مجازی برگزیده اولین دوره جشنواره «خبرآباد» که در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب محل برگزاری مراسم دایر شده بود دیدن کرد.

 نمایشگاه نشریه های برگزیده روستاهای شرکت کننده در این جشنواره در بدو ورود به نمایش عموم گذاشته شده است؛  تصویر وبلاگ های برگزیده روستایی و عشایر کشور نیز در سالن مجتمع آفتاب به نمایش درآمده است.

 گفتنی است، مراسم اختتامیه جشنواره «خبرآباد» با حضور معاون استاندار مرکزی، دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و فعالان کانون های مساجد در این مجتمع در حال برگزاری است و در پایان این مراسم، از برگزیدگان جشنواره با اهدای هدایا تجلیل خواهد شد.

 مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر نخستین جشنواره نشریات، وبلاگ و سایت روستاها و عشایر با عنوان «خبرآباد» به میزبانی استان مرکزی امروز هفتم اسفند ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک با حضور دکتر جندقیان معاون دهیاری های سازمان دهیاری های کشور،‌ حجت الاسلام ارزانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد و دبیر شورای فرهنگ و هنر روستا و عشایر کشور و مسئولان ارشد استان مرکزی درحال برگزاری است.

 

 

 

 

 

۹۷/۱۲/۰۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان