سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
مراسم جشن تکلیف و جشن قرآن اعضای کانون فرهنگی هنری  ثارالله (ع) همزمان با سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، مراسم جشن تکلیف و جشن قرآن اعضای خواهر و برادر کانون فرهنگی هنری  ثارالله (ع) مسجد امام حسن مجتبی ع همزمان با سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در حرم مطهر امامزاده بی بی زرینه خاتون و‌ بهجت خاتون شهر سنجان برگزار شد.

 در این مراسم حجت الاسلام علی سعادت زاده امام جماعت مسجد به بیان‌مطالبی پیرامون عبادت و لذت پرستش خدای یکتا برای نوجوانان تازه مکلف بیان کرد.

 وی افزود: مسجد پناهگاهی از همه لحاظ مطمئن برای کودکان و نوجوانان است و کودکان با حضور در این پناهگاه امن الهی می توانند به سعادت و کمال دست یابند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

۹۷/۱۲/۲۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]