سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری غدیر مسجد علی بن ابیطالب(ع) ساوه از برگزاری مسابقه کتبی با عنوان 'نهضت حسینی' در این شهرستان خبر داد.

ابوالفضل معصومی، مسئول کانون فرهنگی هنری غدیر مسجد علی بن ابیطالب(ع) ساوه  گفت: این مسابقه بین اعضای این کانون از متن سخنان سخنرانانی که در دهه اول محرم در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)‌ در مسجد دایر بود،‌ برگزار می شود.

وی با بیان اینکه از دوازده نفر از کسانی که پاسخ صحیح مسابقه را به کانون ارسال کنند تقدیر می شود،‌ افزود:‌ سخنرانانی که از متن سخنان آنان سوالات مسابقه طراحی شده است دکتر شهلا میرگلو بیات، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی،‌ دکتر اخوان از تهران و ائمه جماعات ساوه بوده اند.

معصومی اظهار کرد:‌ اعضای این کانون در دهه اول محرم بااجرای برنامه های مختلف در سوگواری امام حسین(ع) شور و شعور حسینی را به نمایش گذاشتند.

مسئول کانون فرهنگی هنری غدیر مسجد علی بن ابیطالب(ع) ساوه ادامه داد: همزمان با اربعین حسینی و 72تن از اصحاب باوفایشان مراسمی در مسجد برگزار که طبق روال مسابقه قبل،‌ مسابقه ای نیز از متن سخنان سخنران جلسه برگزار خواهد شد.

۹۲/۰۸/۲۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان