سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد معاونت توسعه و برنامه ریزی ستاد عالی مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی به مناسبت میلاد سه نور غرق در نور و شادی است و از چند روز پیش با شور و شعف وصف نشدنی در تدارک برپایی جشن های باشکوه هستند.
به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد مرکزی ، به مناسبت ایام میلاد سه گوهر ناب خداوندی امام حسین، حضرت ابوالفضل و امام زین العابدین علیهم السلام، مراسم جشن و شادی به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.


بر این اساس، برنامه های سخنرانی، مداحی، برگزاری مسابقات فرهنگی از سیره و زندگانی ائمه(ع)، پخش شیرینی و شربت و چراغانی سر در مساجد از جمله برنامه هایی است که به مناسبت میلاد سه نور برگزار می شود.


همچنین، مردم متدین استان مرکزی در این روزهای جشن و سرور با برپایی مراسم جشن و مولودی خوانی در تکایا، مساجد و حسینه ها این ایام را گرامی می دارند و بزم شادی جوانانی که آغاز زندگی مشترک را با اعیاد شعبانیه مقارن کرده اند جلوه خاصی به مراسم شادی داده است.


پایان پیام/
۹۳/۰۳/۱۱
روابط عمومی

آتش به اختیار به معنای «کار فرهنگیِ خودجوش و تمیز» است و به معنای بی قانونی و فحاشی و طلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست. مقام معظم رهبری (مدظله)-خطبه های نماز عید فطر 1396