سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری حضرت ولیعصر(عج)‌از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد استان مرکزی،مجتبی علی جانی، مسئول کانون فرهنگی هنری حضرت ولیعصر(عج)‌ مسجد صاحب الزمان(عج)پرندک از توابع زرندیه گفت: این محفل نورانی روز شنبه(21تیر)‌مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان و میلاد دومین امام شیعیان امام حسن مجتبی(ع) پس از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد برگزار می شود.


وی افزود: علی رضازاده جویباری حافظ کل قرآن کریم و نهج البلاغه و مدرس قرآن کریم به چهار زبان زنده دنیا از شهر مقدس قم جهت تلاوت آیات نورانی قرآن کریم در این محفل حضور دارد.


علی جانی ادامه داد: در این محفل معنوی که با حضور دوستداران و علاقمند به کتاب الهی قرآن کریم همراه است حجت الاسلام سید محمدی امام جمعه پرندک به سخنرانی می پردازد.

 

مسئول کانون فرهنگی هنری حضرت ولیعصر(عج)‌ مسجد صاحب الزمان(عج)پرندک، اظهارکرد: برگزاری این گونه محافل قرآنی راهی برای ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی و سبک زندگی قرآنی است و قرآن تنها کتاب جاودانه‌ای است که می‌تواند جوابگوی همه نیازهای انسان باشد.


وی گفت: در لیالی قدر نیز این کانون با دعوت از حاج حسن شیرازی و حاج حمید دوستی از مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت(ع) نیز روزه داران و نمازگزاران شهر پرندک را برای استغفار به درگاه خداوند دعوت می کند.


پایان پیام/
 

۹۳/۰۴/۲۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]