سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسابقات قرآن کریم به همت کانون فرهنگی سلمان فارسی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی ،این مسابقات با حضور 750 نفر از شرکت کنندگان در رشته های قرائت، حفظ و مفاهیم در گروه های سنی 7 تا 12 سال، 12 تا 18سال و 18سال به بالا و دو بخش خواهران برادران امروز سی ام تیر مصادف با بیست و سوم ماه مبارک رمضان آغاز شد.


بر این اساس، این مسابقه از امروز به مدت 5 روز همراه با برگزاری مراسم اختتامیه و با معرفی نفرات برتر در هر رشته و بخش و گروه سنی به کار خود پایان می دهد.


همچنین در حاشیه برگزاری این مسابقات نمایشگاهی از آثار علوم قرآنی نیز با عنوان سدره المنتهی در بخش های مختلف کتب قرآنی و آموزشی، معرفی کتب تفسیر، کتب داستان و رنگ آمیزی قرآنی، بخش کتب نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، بخش نرم افزارهای قرآنی و معرفی سایت های قرآنی دایر شده است.

۹۳/۰۵/۰۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]