سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسابقات قرآن کریم به همت کانون فرهنگی سلمان فارسی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی ،این مسابقات با حضور 750 نفر از شرکت کنندگان در رشته های قرائت، حفظ و مفاهیم در گروه های سنی 7 تا 12 سال، 12 تا 18سال و 18سال به بالا و دو بخش خواهران برادران امروز سی ام تیر مصادف با بیست و سوم ماه مبارک رمضان آغاز شد.


بر این اساس، این مسابقه از امروز به مدت 5 روز همراه با برگزاری مراسم اختتامیه و با معرفی نفرات برتر در هر رشته و بخش و گروه سنی به کار خود پایان می دهد.


همچنین در حاشیه برگزاری این مسابقات نمایشگاهی از آثار علوم قرآنی نیز با عنوان سدره المنتهی در بخش های مختلف کتب قرآنی و آموزشی، معرفی کتب تفسیر، کتب داستان و رنگ آمیزی قرآنی، بخش کتب نهج البلاغه و صحیفه سجادیه، بخش نرم افزارهای قرآنی و معرفی سایت های قرآنی دایر شده است.

۹۳/۰۵/۰۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان