سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مجوز رسمی فعالیت کتابخانه در سه کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان دلیجان اعطا شد.

کانون های فرهنگی هنری صاجب الزمان(عج)‌مسجد جامع قالهر،‌ کانون سراج مسجد حضرت ابوالفضل(ع) دودهک و کانون امام محمد باقر(ع)‌مسجد جامع خاوه اردهال امروز مجوز رسمی فعالیت کتابخانه ای را از سوی ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور دریافت کردند.


بر اساس این گزارش، ضمن اعطای مجوز به این کتابخانه ها از کتابداران فعال و نمونه این کانون ها نیز با اهدا لوح و هدایایی از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی تقدیر شد.


همچنین، ‌کتابخانه های مساجد از سرانه اعتباری و ارسال رایگان نشریات مرتبط با حوزه کتابداری بهره مند هستند و همه کتابداران کتابخانه ها از سوی صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان و نویسندگان مشمول خدمات بیمه قرار گرفتند.


لازم به ذکر است، امسال 41 مجوز رسمی فعالیت بر اساس درجه بندی مصوب ستادعالی برای کتابخانه های مساجد استان مرکزی صادر شد که به مدت دو سال اعتبار دارد.


گفتنی است،‌ هم اکنون 153 کتابخانه مخزن دار در استان مرکزی صبح و عصر همه روزه پذیرای علاقمندان به مطالعه و کتابخوانی است.

 

پایان پیام/ ‌


۹۲/۰۹/۰۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]