سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اراک از برگزاری دوره آموزشی مداحی در این کانون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی داود پوراحسان، مسئول کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام اراک  گفت:‌ کلاس های هنر و ادبیات آیینی (مداحی) ویژه برادران با بهره مندی از استادان مجرب در این کانون برگزار می شود.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این کلاس ها تا 20 آذر مهلت ثبت نام دارند تا به مدت 30 ساعت از کلاس های آموزش مداحی کانون بهره مند و در صورت قبولی در آزمون به آنان گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.

پوراحسان هدف از برگزاری این کلاس ها را رشد و پرورش و استعدادیابی و کادرسازی از بین مداحان نوجوان و جوان، عنوان و اظهار کرد: رشد علایق جوانان در مسیرهای صحیح نیاز به راهنما و آموزش دارد.

وی افزود: در این کلاس ها علاوه بر آموزش مداحی به درس هایی همچون اخلاق، اعتقادات، سیره پیامبر اسلام صلی الله و ائمه اطهار علیه السلام نیز توجه شده است.

وی در ادامه از برگزاری مراسم تقدیر از مداحان و مکبران کانون خبر داد و گفت:‌ در مراسم اعطای گواهینامه های مداحان از مکبران و مداحان قدیمی کانون نیز تقدیر می شود.

پایان پیام/ 


۹۳/۰۹/۱۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان