سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور (۱۸اسفند) با حضور محمدرضا جعفری معاون آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی از اراک، مراسم بزرگداشت سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور عصر روز هجدهم  اسفند ماه باحضور محمدرضا جعفری معاون آموزش و پژوهش ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک برگزار و شرکت کنندگان از بیانات ایشان بهره مند می شود.

در این مراسم که از همه مسئولان کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر استان مرکزی به خاطر تلاش های بی چشمداشتشان با اهدا جوایزی تقدیر می شود، از 60 امام جماعت، رابط، مسئول کانون خواهر و برادر، مدیران مسجد محور و اعضای فعال و برتر کانون های فرهنگی هنری مساجد به صورت ویژه با اهدا لوح و هدایایی تقدیر به عمل می آید.

تاکنون جهت برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم برنامه‏ریزیهای لازم با تشکیل جلسات مختلف در این زمینه انجام شده است.

همچنین نمایشگاهی از دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در محل برگزاری مراسم برپا می شود.

بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۷۲، وزارت فرهنگ و ارشاد مکلف شد تا ستاد فرهنگی مساجد کشور را ایجاد کند و در استان‌ها نیز این ستاد در قالب دبیرخانه‌ها و کانون‌ها نمود پیدا کند.

در استان مرکزی  490 کانون فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی مشغول به فعالیت های فرهنگی در راستای جذب جوانان هستند.

پایان پیام/


۹۳/۱۲/۱۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان