سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی:
مسابقات فوتبال دیجیتال جام فجر در اراک برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد استان مرکزی: حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی ذوالفقاری گفت : این مسابقات به مناسبت دهه مبارک فجر و ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار می‌شود.


وی تصریح کرد: این دوره از رقابت‌ها از 19 تا 21 بهمن ماه و در رده سنی آزاد برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان مرکزی با بیان اینکه نفرات اول تا سوم این رقابت‌ها به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند، گفت: ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات تا 15 بهمن ماه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرهای مختلف استان و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد انجام خواهد شد.

ذوالفقاری اظهار داشت: مسابقات فوتبال دیجیتال طی سه سال گذشته همزمان با دهه فجر با حضور پرشور و استقبال بی نظیر نوجوانان و جوانان مسجدی برگزار شده است که امسال چهارمین دوره را نیز برگزار خواهیم کرد.

وی معرفی مراکز و فعالیت‌های مجاز فرهنگی دیجیتالی و تشویق کاربران به استفاده از بازی‌های مفید و بسط فعالیت‌های جمعی را از مهم‌ترین این مسابقات عنوان کرد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جهت دریافت آیین نامه مسابقات روی لینک دریافت کلیک نمایید.

دریافت


۹۲/۱۰/۲۴
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]