سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی:
مسابقات فوتبال دیجیتال جام فجر در اراک برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد استان مرکزی: حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی ذوالفقاری گفت : این مسابقات به مناسبت دهه مبارک فجر و ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان برگزار می‌شود.


وی تصریح کرد: این دوره از رقابت‌ها از 19 تا 21 بهمن ماه و در رده سنی آزاد برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان مرکزی با بیان اینکه نفرات اول تا سوم این رقابت‌ها به مرحله استانی راه پیدا می‌کنند، گفت: ثبت‌نام از علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات تا 15 بهمن ماه در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرهای مختلف استان و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد انجام خواهد شد.

ذوالفقاری اظهار داشت: مسابقات فوتبال دیجیتال طی سه سال گذشته همزمان با دهه فجر با حضور پرشور و استقبال بی نظیر نوجوانان و جوانان مسجدی برگزار شده است که امسال چهارمین دوره را نیز برگزار خواهیم کرد.

وی معرفی مراکز و فعالیت‌های مجاز فرهنگی دیجیتالی و تشویق کاربران به استفاده از بازی‌های مفید و بسط فعالیت‌های جمعی را از مهم‌ترین این مسابقات عنوان کرد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جهت دریافت آیین نامه مسابقات روی لینک دریافت کلیک نمایید.

دریافت


۹۲/۱۰/۲۴
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان