سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه(ع) مسجد امام رضا(ع) اراک از برگزاری مسابقه نقاشی با عنوان' طلوع فجر' خبر داد.


به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد استان مرکزی:محمدتقی داود آبادی، مسئول کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه(ع) مسجد امام رضا(ع) اراک گفت: این مسابقه ویژه سنین 4 تا 15 سال به مناسبت دهه مبارک فجر با موضوع انقلاب اسلامی، ورود امام خمینی(ره) و فرار شاه معدوم است.


وی با بیان اینکه به 10 اثر خلق شده که بهترین مفهوم از انقلاب را برساند جوایزی در روز جشنی که به همین مناسبت 18بهمن برگزار می شود، اهدا خواهد شد افزود: سعی شده در این مسابقه از دانش آموزان مدارس نیز شرکت داده شوند.


داوود آبادی ادامه داد:‌ پرسش و پاسخ چند گزینه ای با موضوعیت حوادث انقلاب اسلامی نیز از روز اول دهه فجر با توزیع برگه های پرسش در بین نمازگزاران برگزار می شود.


مسئول کانون فرهنگی هنری ثامن الائمه(ع) مسجد امام رضا(ع) اراک تصریح کرد:‌ در این ایام باشکوه راویان دوران انقلاب در مسجد حضور می یابند و به بیان و تشریح چگونگی شکل گیری انقلاب و وضعیت مردم در دوران شاه می پردازند.


وی حضور اعضای این کانون در مسابقات فوتبال دیجیتال مساجد، آذین بندی مسجد و خیایان های اطراف، حضور گسترده و منسجم در راهپیمایی یوم اله 22بهمن، برگزاری مراسم جشن انقلاب را از دیگر برنامه های این کانون در دهه فجر دانست.
 

پایان پیام/


۹۲/۱۱/۰۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]