سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

یکهزار و ۵۰۰نفر از خواهران و برادران عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در اردوی پایان دوره طرح اوقات فراغت به اردوگاه امام حسن مجتبی(ع) شهرستان صحنه سفر می کنند.

به گزارش  روابط عمومی از اراک، این تعداد عضو کانون های مساجد استان مرکزی در رده سنی 9 تا 12 سال در قالب شش گروه از نهم شهریور ماه سال جاری در اردوی تفریحی تربیتی پایان دوره طرح اوقات فراغت به اردوگاه امام حسن مجتبی(ع)  شهرستان صحنه از توابع استان کرمانشاه سفر می کنند.

 مدت اقامت هر گروه در این اردوگاه دو روز است که  در مدت حضور در اردو از برنامه‌‌های متنوع فرهنگی، هنری، ورزشی، تفریحی و مذهبی بهره‌مند می‌شوند.

 شرکت کنندگان در این اردوی تفریحی و آموزشی ضمن بهره مندی از نمایش فیلم های سینمایی، برپایی ایستگاه کتابخوانی دراردوگاه و مسابقه خلاصه نویسی، مسابقات فرهنگی از احادیث و شعارهایی در خصوص مسجد، از سراب دربند صحنه  دیدن می کنند.

این تعداد از اعضای کانون های مساجد منتخبین طرح اوقات فراغت هستندکه براساس حضور منظم، فعالیت فرهنگی، شرکت در نمازهای جماعت و حضور مستمر طی سال در مسجد و کانون از سوی مسئول کانون انتخاب می شوند؛ ‌برای برگزاری هر چه بهتر این اردوی بزرگ تربیتی تفریحی تاکنون جلسات متعددی در دبیرخانه کانون  های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی تشکیل شده است.

 لازم به ذکر است، اردوی پایان دوره طرح اوقات فراغت برای سومین سال متوالی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با هدف جذب هر چه بیشتر نوجوانان به مسجد و گذراندن اوقات فراغت خود در این مکان، ایجاد روحیه جمع گرایی و برقراری ارتباط سازنده و تعامل و انتقال تجربیات  بین اهالی مسجد برگزار می شود.

 چندی پیش به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی اردوی اموزشی مربیان و متربیان طرح «بوسه ای بر آسمان» با موضوع نماز به مدت سه روز در باغک شازند برگزار شد.۹۵/۰۶/۰۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان