سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی


متعاقب مأموریتی که شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ دوازدهم اسفند ماه ١٣٧١ و تحت عنوان مصوبه ٣٠٢ به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه ارایه طرح‌هایی برای مقابله با تهاجم فرهنگی محول کرد، مقرر گردید از باب احیای نقش واقعی فرهنگی و تبلیغی مساجد، کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح مساجد متقاضی و واجد شرایط ایجاد گردد.

ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با رویکرد تأسیس کانون‌ در تمام مساجد کشور، برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده و به افزایش تأسیس تعداد کانو‌ن‌ها در هر سال اهتمام ویژه‌ای دارد. هر مسجدی در صورت آمادگی تمایل و ارایه درخواست کتبی به دبیرخانه‌های استانی و با ارایه مدارک لازم می‌تواند به این شبکه اجتماعی مذهبی وارد و عضو شود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. 

جهت دریافت فرم تاسیس کانون مسجد می بایست به دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مراجعه فرمائید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

مجوز فعالیت کانون فرهنگی:

این مجوز به صورت دو ساله و با نام مسئول کانون فرهنگی هنری مسجد صادر شده و بعد از دوسال تمدید و یا مجوز جدید صادر خواهد شد. لذا می بایست تغییر مسئول کانون در اسرع وقت به دبیرخانه و واحد توسعه و ساماندهی اطلاع داده شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

جهت اعلام تغییر هر یک از ارکان کانون فرهنگی هنری مسجد از فرم زیر استفاده نمایید و پس از تکمیل این فرم را به دبیرخانه تحویل دهید.

دریافت فرم تغییر ارکان کانون


۹۵/۰۹/۰۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان