سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی مسجد ابوذر شهرستان ساوه از افتتاح مجتمع فرهنگی هنری «سلمان فارسی» در مسجد ابوذر خبر داد.

مصطفی فراغت، مسئول کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی مسجد ابوذر شهرستان ساوه بهروابط عمومی در اراک گفت: مجتمع فرهنگی هنری «سلمان فارسی» به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مساحتی بالغ بر 300مترمربع با حضور نمازگزاران وامام جمعه ساوه  در مسجد ابوذر افتتاح شد.

 وی افزود: این مجتمع شامل بخش های دفتر کانون فرهنگی هنری، کتابخانه، خانه نور، خانه دیجیتال، مهد کودک، واحد تحقیقاتی و پژوهشی است که با هدف متمرکز شدن فعالیت های گسترده کانون افتتاح شده است.

 فراغت با بیان این مکان آماده برگزاری همایش ها ومراسمات نهادهای مختلف است اظهار کرد: برگزاری کلاس های آموزش قرآن کریم و دوره های آمزوشی سبک زندگی اسلامی از دیگر کارکردهای این مجموعه است.

 مسئول کانون فرهنگی هنری سلمان فارسی مسجد ابوذر شهرستان ساوه تصریح کرد: چنانچه این مکان به یک دستگاه ال سی دی مجهز شود امکان پخش و نمایش فیلم های جشنواره عمار را دارد.

 
۹۵/۱۱/۱۷
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]