سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت:ما باید گفتمان قرآنی را در جامعه گسترش دهیم وآن را نهادینه ومشکلات جامعه راحل کنیم.

به گزارش روابط عمومی از اراک ، حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی درجلسه تجلیل از فعالان قرآنی که  ۲۱بهمن در سالن همایش بیت تاریخی و مقدس امام خمینی(ره) برگزار شد گفت:ما می توانیم با استفاده ازمعارف قرآن کریم میزان آسیب های اجتماعی راکاهش دهیم حفظ قرآن کریم ، ترجمه وترتیل می تواند دراین زمینه کمک و به تحقق این امر کمک کند ما باید گفتمان قرآنی را در جامعه گسترش دهیم وآن را نهادینه ومشکلات جامعه راحل کنیم.

وی افزود:ما اعتقاد داریم که خمین قطب قرآنی استان است ودرآینده نه چندان دور باهمت مسوولین این شهر به عنوان قطب قرآنی کشور مطرح شود.    

 این مقام مسوول خاطر نشان کرد:دونکته در باب قرآن باید گفته شود اول اینکه این کتاب منبعی باشد برای راهنمایی وهدایت و دوم اینکه ما به قرآن احترام می گذاریم به عنوان اینکه برنامه راه وسعادت ما باشد. 

 ذوالفقاری در پایان گفت:به برکت انقلاب اسلامی است که ما نونهالان وجوانان قرآنی داریم وامروز دراین مراسم ازآنهاتجلیل می شود.

 در پایان مراسم از رتبه های برتر تلاوت نور ، مدهامتان و نفرات برگزیده جشنواره گلهای محمدی وگلهای فاطمی تجلیل به عمل آمد.
۹۵/۱۱/۲۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]