سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت:ما باید گفتمان قرآنی را در جامعه گسترش دهیم وآن را نهادینه ومشکلات جامعه راحل کنیم.

به گزارش روابط عمومی از اراک ، حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی درجلسه تجلیل از فعالان قرآنی که  ۲۱بهمن در سالن همایش بیت تاریخی و مقدس امام خمینی(ره) برگزار شد گفت:ما می توانیم با استفاده ازمعارف قرآن کریم میزان آسیب های اجتماعی راکاهش دهیم حفظ قرآن کریم ، ترجمه وترتیل می تواند دراین زمینه کمک و به تحقق این امر کمک کند ما باید گفتمان قرآنی را در جامعه گسترش دهیم وآن را نهادینه ومشکلات جامعه راحل کنیم.

وی افزود:ما اعتقاد داریم که خمین قطب قرآنی استان است ودرآینده نه چندان دور باهمت مسوولین این شهر به عنوان قطب قرآنی کشور مطرح شود.    

 این مقام مسوول خاطر نشان کرد:دونکته در باب قرآن باید گفته شود اول اینکه این کتاب منبعی باشد برای راهنمایی وهدایت و دوم اینکه ما به قرآن احترام می گذاریم به عنوان اینکه برنامه راه وسعادت ما باشد. 

 ذوالفقاری در پایان گفت:به برکت انقلاب اسلامی است که ما نونهالان وجوانان قرآنی داریم وامروز دراین مراسم ازآنهاتجلیل می شود.

 در پایان مراسم از رتبه های برتر تلاوت نور ، مدهامتان و نفرات برگزیده جشنواره گلهای محمدی وگلهای فاطمی تجلیل به عمل آمد.
۹۵/۱۱/۲۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان