سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
 

مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) مسجد الزهرا(س) اراک از برگزاری مسابقه روزنامه دیواری به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد.


علی شعبانی، مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) مسجد الزهرا(س) اراک به روابط عمومی در اراک گفت: مسابقه روزنامه دیواری به مناسبت ایام فاطمیه و ایام سوگواری دخت نبی اکرم(ص) حضرت فاطمه(س) ویژه خواهران نمازگزار و اعضای کانون برگزار می شود.

 وی افزود: حجاب فاطمی، زندگی حضرت زهرا(س)، سبک زندگی اسلامی و مسجد محله ما موضوعاتی است که شرکت کنندگان باید روزنامه دیواری های خود را تهیه کنند.

 شعبانی با بیان اینکه این مسابقه پنجم با حضور علاقمندان برگزار می شود ادامه داد: کانون نورالزهرا(س) در مناسبت های مذهبی اقدام به برگزاری مسابقات و فعالیت های مختلف با حضور پروشور نوجوانان و جوانان می کند.

 مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) مسجد الزهرا(س) اراک اظهار کرد: تبیین سبک زندگی ائمه اطهار به ویژه بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) از اهداف این برنامه فرهنگی است.  

 وی گفت: ما باید تمامی جنبه‌های زندگی و شهادت حضرت فاطمه(س) را مطالعه کنیم و شناخت مکتب فاطمی نباید تنها مختص این ایام باشد بلکه باید اساس و فرمایشات آن حضرت در تمامی مراحل، با زندگی ما عجین باشد.

 ۹۵/۱۲/۰۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان